Iisrael oleks Ukrainalt saanud väärt informatsiooni, kuidas muutunud olukorras paremini oma riiki kaitsta. Iisrael aga ei ole sõjalisest koostööst huvitatud ja lähtub üleolevast arusaamast, et nende relvastus on maailma parim ja neid pole vaja õpetada.
Venemaa Z-kanalites valitses nn ultrapatriootide hulgas väga suur rahulolematus peale seda, kui Putin andis mõista, et wagnerlaste juhid Prigožin ja Utkin olevat olnud lennukis narkojoobes ning mänginud granaadiga, mille plahvatuse järel lennuk alla kukkus. Kritiseerijate sõnul on see ilmselge jama, sest wagnerlaste hulgas oli leppimatu suhtumine nii narkootikumidesse kui alkoholi ning selline nn Venemaa kangelaste mõnitamine olevat ületanud kõik piirid.
Venemaal üritatakse sarnaselt Hiinaga (seal käivitus aastal 2021) arendada nn sotsiaalse reitingu süsteemi „Mõ!“, mille järgi kogutakse inimeste kohta kokku kõikvõimalikud andmed ja koostatakse kaks komponenti – sotsiaalne staatus ja sotsiaalne tase. Hiinas saad teatud tegevuste eest lisapunkte (näiteks heategevus, lojaalsus riigile) ja teatud tegevuste eest võetakse maha (näiteks riigi tegevust kritiseerivad postitused sotsiaalmeedias).
Hiinas takistab madal reiting elus hakkamasaamist, sest see mõjutab nii laenude saamist kui töökohale kandideerimist, ehk siis Hiina loodab, et nii hakkab tööle inimeste enesetsensuur ning nad põhjustavad riigile vähem probleeme.