Oma muusikavaliku kohta ütleb Fredi nii (kuulata saab ka siit):

Joesef - It’s Been A Little Heavy Lately

Minu sügis-melanhoolne Tallinn videviku ajal, kui linnatulesid ei ole jõutud veel põlema panna. Mulle tutvustati seda lugu hiljuti, olin esimesest hetkest kõrvuni armunud.

John Mayer - Slow Dancing In A Burning Room

Johni „Continuum“ on ja arvatavasti ka jääb minu läbi aegade lemmikalbumite TOP kolme. Mäletan, kui olin põhikoolis mõnda aega vahetusõpilane ühes Madridi äärelinnas, suitsetasin väga melodraamatiliselt oma elu esimese sigareti, kuulasin seda lugu ja igatsesin kodu.

(allolevalt YouTube’i lingilt saab kuulata järjest kogu muusikavalikut)

Scritti Politti - Boom! There She Was

Sõitsime ühel ööl esinemiselt tagasi ja mu sõber/kolleeg/Eesti saksilegend Mairo Marjamaa palus seda lugu lasta. Rets. Olen saanud seda paar korda enda DJ-set’is mängida, paneb liigutama küll.

The Japanese House - Touching Yourself

Leidsin artisti The Japanese House enda jaoks tänu alles selle aasta juunis ilmunud viimasele albumile. „In the End It Always Does“ on minu selle sügise album. Olen palju Amber Baini intekaid kuulanud, olen temast pehmelt öeldes sisse võetud. The 1975’i Matty Healy ja George Daniel on suuresti Amberi kõrval selle albumi saundis süüdi. Vist ei tasu siis imestada, et see album mulle niimoodi korda läheb.

deLULU - Thankful

Midagi kodumaist. Mu lemmik Inga Tislar, eelnevalt mainitud Mairo Marjamaa ja Taavi Paomets on hiljuti ilmunud albumi näol saanud maha millegi väga erilisega. Mul oli eriline võimalus kuulata seda plaati mõned kuud enne avalikustamist ja mängisin seda repeati peal terveid päevi. Lugu „Thankful“ toob pärast kõiki neid tiire endiselt kananaha ihule ja liigutab moel, mil liiga paljud teised lood seda teha ei suuda.

Darius - Rise (feat Benny Sings) (Darius Remix)

Prantsuse põksu. Dariuse remix iseenda varasemalt avaldatud loost. Jagame parima sõbraga selle artisti vastu juba pikalt ühist armastust. Kinkisin talle sünnipäevaks piletid Dariuse live’ile Pariisi, saame juba oktoobris selle mehe oma silmaga ära näha. Olen erakordselt elevil. Seitse ja pool minutit, aga selle loo peab lõpuni kuulama, sa ei taha sellest outro’st ilma jääda.

Sabrina Sterling - If You’ll Have Me

Avastasin selle 17-aastase tšiki täiesti juhuslikult kuskilt Instagrami reels’idest. Minu nõrkus selle akustilise singer-songwriter stiili vastu on pärast mingeid tiksukamaid perioode endiselt säilinud.

Bad Sounds - Hard MF 2 Luv

Nagu juba eelnevalt on saanud tõestada, siis tutvun suure osa uue muusikaga enda kõige lähedasemate kaudu. Nii ka selle looga. Taaskord üks sügisene melanhoolne tuksumine. Olen eriti lummatud selle loo sõnadest.

Loyle Carner - Hate

Veedan iga teise trenni tugevalt räpilainel. Eelmise aasta oktoobris avaldas üks mu lemmikräppareid Loyle Carner albumi „hugo“ mida soovitaksin kuulata kõigil, kes vähegi kiirema riimi austajad on.

Hailey Knox - Charimastic

Lõpetan hot’il toonil. See vokaalne sooritus, hip-hopi biit, harmooniad, sämplid - tõesti läheb väga korda. Kes veel ei ole Hailey Knoxi kuulanud, siis tutvugem.