Oma muusikavaliku kohta ütleb Kalle Sepp nii (kuulata saab ka siit):

Cranberries - Zombie

Tegime seda lugu oma esimese bändiga. Eredalt meeles üks kontsert u 1999. aastal, kus terve saal refrääni kaasa laulis ja see tunne on siiani meeles.

Queen - Love Of My Life

Kindlasti üks Queeni ilusamaid lugusid, see tuletab mulle miskipärast alati meelde minu vanaisa ja vanaema, kelle vahel oli kindlasti tõeline armastus.

Kontor - Ma tahtsin head

Aastaid tagasi oli vaja seda lugu ühe sõbra sünnipäeval laulda, aga sõnad ei tulnud meelde, siis sain läbi ühe ühise tuttava Heino Seljamaa numbri (keda ma tollel ajal ei tundnud) ja helistasin talle hilisõhtul, et sõnad paika saada. Lõpuks rääkisime pikalt ja koos tuletasime kõik salmid meelde, sest ka temal ei olnud need päris peas.

(allolevalt YouTube’i lingilt saab järjest kuulata kogu muusikavalikut)

Georg Ots - Mõtisklus

Mäletan seda lugu juba varajasest lapsepõlvest. Alati kui see raadiost kõlas või tuli telekast film „Vallatud kurvid“, tardusin hetkeks. Georg Otsa hääl on lihtsalt nii lummav ja tohutuks eeskujuks.

Dean Martin - Everybody Loves Somebody

Härrasmees suure tähega. Peale hääle on temas ka tohutu lavasarm. Temalt peaks enamus meesartiste õppima, kuidas peab laval olema, astuma ja rääkima, lisaks laulmisele.

Uriah Heep - Lady In Black

Taaskord üks lugu, mida tegime oma esimese bändiga. Selle loo bassikäigu õpetas mulle minu isa, mis oli vast üks esimesi asju, mida ta mulle basskitarril näitas. Me tegime sellest loost oma versiooni, mis märgiti tol ajal ära ka mingi bändide konkursi žürii poolt. Siis oli see meie jaoks kõva sõna.

Elvis Presley - If I Can Dream

Elvis Presley muusikast olen ma suht läbi imbunud. Hakkasime rock ’n’ rolli vennaga kuulama juba päris noorelt ja midagi selles Elvises ikkagi on. See paneb kuulama ja mida rohkem tema muusikat kuulan või loen temast kirjutatud raamatuid, saan aru, et ta oligi tõeline rock ’n’ rolli kuningas.

Rock Hotel - Kohtumise tund

Kindlasti üks ilusamaid armastuslaule eesti muusikas, mida olen saanud ka ise laulda – tõeline elamus. Kummardan Margus Kappeli ees maani.

Jäääär - Sul annan andeks kõik

Üks väga väga ilus lugu, mida olen erinevatel eluperioodidel väga palju kuulanud ja see on aidanud mind üle ka raskematest aegadest. Sain seda mõned aastad tagasi esitada ka koos arutori Tõnu Timmiga, mis annab sellele loole veel teisegi väärtuse.

Nirvana - Rape Me

Kooli ajal, kui tegime oma esimest bändi, korraldati Von Krahli baaris Nirvana jämme. Kuigi olime veel alaealised, nihverdasime end sinna sisse ja muidugi nuiasime bändimeestelt, et ehk õnnestub ka meil üks lugu teha. Peale pikka palumist tavaliselt lubati ja seda lugu sai palju mängitud.