Erling Haaland viis külalised 25. minutil penaltist juhtima, kuid kümmekond minutit hiljem juhtis juba Chelsea, kelle tabamuste eest hoolitsesid Thiago Silva ja Raheem Sterling. Vahetult enne poolaja lõppu sai värava kirja ka City keskaitsja Manuel Akanji, tehes seisuks 2:2.

Teise poolaja alguses pääses City tänu Haalandi tabamusele uuesti juhtima, kuid 67. minutil viigistas Nicolas Jackson seisu. 86. minutil viis Rodri kauglöök City 4:3 ette, aga võiduks sellest ei piisanud, sest neljandal üleminutil lõi Cole Palmer endisele koduklubile penaltist viigivärava.

City on 12 vooruga kogunud 28 punkti, millega ollakse tabeliliidrid. Chelsea on 16 punktiga kümnendal kohal.

Teistes pühapäeval peetud kohtumistes alistas Aston Villa 3:1 Fulhami, Brighton tegi Sheffield Unitediga 1:1 viigi, Liverpool oli 3:0 parem Brentfordist ning West Ham pööras Notthingham Foresti vastu 1:2 kaotusseisu 3:2 võiduks.