A-alagrupis vajas Manchester United kodus Müncheni Bayerni vastu hädasti võitu, kuid kaotas Kingsley Comani 70. minuti väravast 1:0 ja langes konkurentsist.

Müncheni Bayerni järel sai teise koha Kopenhaagen, kes alistas koduväljakul 1:0 Istanbuli Galatasaray. Kohtumise ainsa värava lõi 58. minutil Lukas Lerager. Kusjuures Taani klubi mängis viimati Meistrite liiga kaheksandikfinaalis hooajal 2010/2011, toona tunnistati kahe mängu kokkuvõttes Londoni Chelsea 2:0 paremust.

A-alagrupi kolmandal kohal lõpetanud Galatasaray teenis koha Euroopa liiga 1/16 finaalis, Manchester Unitedi jaoks sai aga eurohooaeg läbi

B-alagrupis olid Londoni Arsenal ja PSV Eindhoven juba edasipääsu kindlustanud. Viimases voorus mängisid klubid Hollandis sõbralikult 1:1 viiki. Eddie Nketiah viis Arsenali 42. minutil juhtima, PSV värava eest hoolitses teise poolaja alguses Yorbe Vertessen.

Kolmanda koha sai Lens, kes alistas otsustavas mängus 2:1 Sevilla. Prantsusmaa klubi haaras Przemysław Frankowski penaltist 63. minutil eduseisu. Veerand tundi hiljem lõi Sergio Ramos küll penaltist viigivärava, aga üheksandal lisaminutil kustutas Angelo Fulgini siiski hispaanlaste lootused.

C-alagrupis selgitasid Madridi Reali järel teise edasipääseja Napoli ja Braga. Portugali klubi vajas võitu, kuid sai Itaalias 2:0 kaotuse ja jäi kolmandaks. Napoli väravate eest hoolitsesid Victor Osimhen ja Braga keskaitsja Serdar Saatci.

Euroopa liiga kohta jahtinud Berliini Union haaras kodus Reali vastu eduseisu, kui avapoolaja lõpus tegi skoori Kevin Volland, kusjuures enne seda jättis Luka Modric hispaanlaste kasuks penalti realiseerimata. Pärast poolajapausi viisid Joselu väravad Reali juhtima, aga 85. minutil tõi Alex Krali tabamus tabloole viigi. Reali 3:2 võiduvärava sai 89. minutil kirja Dani Ceballos.

D-alagrupi võitis Real Sociedad, kes tegi võõrsil Milano Interiga väravateta viigi. Kuigi mõlemad klubid lõpetasid alagrupiturniiri 12 punktiga, siis väravate vahe soosis Hispaania klubi.

Tänu võõrsil RB Salzburgi 3:1 alistamisel kerkis kolmandaks Lissaboni Benfica. Külalised läksid poolajapausile 2:0 eduseisul, sest jala said valgeks nii Angel Di Maria kui ka Rafa Silva. 57. minutil vähendas küll Luka Sucic Salzburgi kaotusseisu minimaalseks, aga teisel üleminutil kustutas Arthur Cabral kodumeeskonna lootuse.

Alagrupiturniirile tõmmatakse joon alla kolmapäeval. Kaheksandikfinaalide loosimine leiab aset Nyonis järgmisel esmaspäeval Eesti aja järgi kell 13.