Esimesena sahistas võrku City norralasest ründaja Oscar Bobb juba viiendal minutil, aga tabamus tühistati suluseisu tõttu. Kuigi valitsev Inglismaa meister tegi avapoolajal kümme pealelööki (Tottenham mitte ühtegi), siis avapoolajal väravaid ei nähtud.

City jõudis soovitud väravani lõpuks 88. minutil, kui tiimi sangariks kerkis kaitsja Nathan Ake. Sellest tabamusest piisas, et Manchesteri klubi jõuaks 16 parema sekka.

FA karikasarjas peeti reede õhtul veel kolm kohtumist, aga need kõik jäid viiki ehk ees ootavad veel kordusmängud. Chelsea ja Aston Villa ning Bristol City ja Nottingham Forest said kirja väravateta viigi. Sheffield Wednesday ja Coventry leppisid 1:1 viiki. Kõikide nende vastassseisude kordusmatšid peetakse 6. veebruaril.