Lätlased asusid kohtumist avakolmandiku keskpaigas juhtima, kuid esimesele pikemale pausile mindi 1:1 seisul, sest värava sai kirja ka Daniil Fursa. Teisel kolmandikul haaras Panter tänu Saveli Novikovi tabamusele 2:1 eduseisu, aga peagi juhtusid taas võõrustajad, kui kahel korral tegi skoori Kristis Aspitis.

Enne viimast perioodi nägid pealtvaatajad veel kolme väravat, sest esmalt viisid Rasmus Kiik ja Shuma Kinebuchi Eesti klubi 4:3 ette ning lätlaste poolelt vastas tabamusega Emils Ezitis.

Otsustaval kolmandiku alguses pääses Prizma kolmandat korda juhtima, kuid jällegi oli pantritel vastus olemas. Kuus minutit enne lõppu pani litri puuri Maxim Lovkov ning 6:5 võiduvärava viskas viimastel sekunditel Danil Tsarkovskõi.

Veerandfinaalseeria avamängus tunnistas Eesti klubi HK Prizma nappi 3:2 paremust. Poolfinaali jõudmiseks tuleb võita kolm kohtumist.

Teises veerandfinaalis on vastamisi HK Kurbads ja HS Riia. Selle paari esimese mängu võitis HK Kurbads 3:2.

Põhiturniiri esimesed kaks meeskonda HK Zemgale/LBTU ja HK Mogo/LSPA pääsesid otse poolfinaali.