Nõmme Kalju sai ühe viigi kõrvale kolmanda võidu Pärnus, kus kohalik Vaprus alistati 2:1. Kevin Kauber viis Pärnu 19. minutil juhtima, 25. minutil viigistas penaltist seisu Kalju esiründaja Alex Matthias Tamm.

Teisipäeval Soome vastu Eesti koondise ridades esimest korda skoori teinud Tamm tõi Kaljule võidu 79. minuti tabamusega. Kokku on Tamm sel hooajal Eesti liigas löönud juba kuus väravat.

Nelja vooruga 10 punkti kogunud Kalju tõusis vähemalt üheks päevaks tabelis esikohale. Seni kõik kolm mängu võitnud Tallinna FCI Levadia ja Paide Linnameeskond kohtuvad homme omavahel.

Narva Trans teenis alles hooaja esimesed punktid, kodus oldi 2:0 üle Nõmme Unitedist. 35. ja 70. minutil tegi skoori grusiin Sergo Kukhianidze.