Baskonia jaoks on viimased nädalad kulgenud vaevaliselt, sest lisaks kolmele järjestikusele kaotusele Euroliigas tunnistati hiljuti Hispaania meistrisarjas ka Kristian Kullamäe klubi Bilbao paremust. Otsustava kaugviske tabas eelmisel nädalal just Kullamäe.

Täna saadi Zaragoza vastu kohe turvaline edu sisse, esimese veerandaja järel juhiti 30:18 ja poolajapausiks oli edu 58:40. Viimastel minutitel vähendas Zaragoza vahe ühekohaliseks, aga reaalset võidušanssi külalistel ei tekkinud.

Algviisikusse kuulunud Kotsar tõi 22 minutiga 10 punkti (kahesed 8/5), ühe lauapalli ja kaks resultatiivset söötu. Raieste sai kolme minutiga kirja ühe korvisöödu ja kolm viga.

Valik Kotsari korve:

Baskonia resultatiivseim oli 22 punktiga Chima Moneke, 19 punkti lisas Vanja Marinkovic ja 18 punkti Matt Costello.

Veerandfinaalidesse viivat kaheksandat kohta jahtiv Baskonia tõusis 15 võidu ja 12 kaotuse peale, mis annab neile tabelis üheksanda positsiooni.