Tegu oli Kuveidi U18 koondise ajaloo esimese kohtumisega Aasia ja Okeaania meistrivõistlustel.

Rahvusvahelise Jäähokiliidu IIHF statistika põhjal tegi Tai koondis kohtumises koguni 122 pealeviset ning Kuveidi väravavaht Faisal Allenqawi 65 tõrjet. Kuveit suutis 60 minutiga sooritada ühe pealeviske, mis tehti esimesel kolmandikul.

Kohtumises tegid skoori kõik Tai koondise mängijad. Resultatiivseim oli Natapat Patong, kes viskas seitse väravat ja andis kuus resultatiivset söötu. Vähemalt 10 resultatiivsuspunkti korjasid koguni kuus Tai koondislast.

Tai koondise 57:0 võit polnud mängupäeva ainus ühepoolne kohtumine, kuna võõrustajamaa Usbekistan alistas Iraani 19:0 ja Mongoolia teenis India vastu koguni 32:0 võidu.