Ingrid Lukas on õppinud muusikat Zürichis, Berliinis ja New Yorgis, viimasel viiel aastal on ta loomingu ja esinemiste kõrval tegutsenud ka raske traumaga inimeste terapeaudina, leevendades nende emotsionaalseid ja füüsilisi kannatusi muusikalise eneseväljenduse õpetamise abil. Lukase sõnul on see olnud sügav teekond, millest ta on just võtmas pausi, et liikuda edasi uutes suundades oma muusikuteel.

Selle pöörde üheks väljenduseks on ka album „Elumeloodia“, mille eesti- ja inglikeelsetelt lugudelt leiab nii rahvalaulutöötlusi, nagu „Pill oll helle“ kui trip-hopist inspireeritud „Analogue connections“ jt.

Lukas annab Shveitsis tegutsedes oma fännidele välja ka uudiskirja, millelt on võimalik kuulata alles valmimsjärgus uusi lugusid lihtsas klaverisaates.

Ingrid Lukase Viinistu kontserdi 80 piletit müüakse Piletitaskus ja kohapeal. Enne kontserti saab kontserdipiletiga külastada poole hinnaga Viinistu Kunstimuuseumi püsinäitust, mis sisaldab üht esinduslikumat Eesti kunsti väljapanekut Jaan Manitski kogudest ning tellida ette kontserdijärgse romantilise õhtusöögi Viinistu Rannarestos.