Sel hooajal peamiselt halbu ja väga halbu (oma potentsiaali arvestades) esitusi pakkunud Kalev rebis mängu alguses küll ette 6:1 ja 9:3 ning võitis avaveerandi 28:26, kuid teisel veerandajal häviti koguni 20 punktiga (14:34).

Tarvas tabas avapoolajal 26-st viskest koguni 18 (69 %) ja ka mängu lõpuks jäi tabavus 60 protsendi ligi. Seejuures oli virulaste kaugviskeprotsent isegi parem kui lähivisetel. Laua võitis Tarvas 31:22.

Võitjate parimad olid Raido Villers ja Kristo Saage 23 punktiga, Saagelt lisaks 6 lauda ja 5 korvisöötu. Sven Pugonen lisas 17, Ando Tagamets 14 ja Priit Silland 12 punkti. Kalevile tõi Jevgeni Beloussov 28 punkti. Gert Dorbek lisas 12 ja Veljo Vares 10 silma.

Tarva peatreener Andres Sõber ütles klubi pressiteate vahendusel: "Kaitses mängisime esimesel poolajal jube hästi. Kõik pingutasid ja meie visked läksid ka sisse. Olime tublid, et jaksasime ennast mobiliseerida. Mul on hea meel, et hooaja lõpupoole oleme teinud häid esitusi, sest nüüd hakkavad alles õiged mängud pihta.

Võiduga kindlustas Tarvas oma kuuendat kohta ning tagas pääsu veerandfinaali, kus kohtutakse TTÜ-ga.

Teises tänases kohtumises alistas TTÜ korvpalliklubi 79:60 KK Pärnu/Catweesi. TTÜ edukaim oli Kaido Saks 17 punktiga, kaotajatel viskasid 13 punkti Heigo Erm ja Elgar Tamsalu.

Turniiritabel (mängud, võidud, kaotused)