Seni Barcelonaga uuel La Liga hooajal vaid võite tunnistanud Madridi Real komistas sel hooajal esimest korda, kaotades kuuenda mänguvooru viimases kohtumises võõrsil Sevillale 1:2. Ka Sevillal on nüüd tabelis viis võitu ja üks kaotus, kuid kehvema väravate vahe tõttu paiknetakse endiselt Reali järel kolmandal kohal. Ainsana on täisedu Barcelonal, kes laupäeval sai kodus napi 1:0 võidu Almeria üle.

Ramon Sanchez Pizjuani staadionil viis Jesus Navas pealöögiga kodumeeskonna juhtima 33. minutil. Ilma vigastatud Cristiano Ronaldota mänginud Real jõudis viigini teise poolaja neljandal minutil Pepe resultatiivse rünnaku järel, temagi lõi värava peaga, vabalöögist lendu läinud palli võrku suunates. Sevilla võiduvärava lõi 66. minutil Dirinel Renato, kes seitsme meetri kaugusel väravajoonest valveta unustati. Reali kaotus võinuks olla suuremgi, kui mitte Iker Casillase supertõrjed poleks madriidlasi korduvalt päästnud.

18. oktoobril peetavas seitsmendas voorus mängib Barcelona võõrsil tabeli viienda Valenciaga, real võõrustab kodus Valladolidi ja Sevilla läheb võõrsil vastamisi neljandal kohal paikneva Deportivo La Corunaga.