Mõni nädal tagasi teatas oma liitumisest Reformierakonnaga Keskerakonna esimehe Edgar Savisaare endine abikaasa Vilja Savisaar-Toomast, eile tuli teade endise siseministri, praeguse Tallinna linnavolikogu liikme Ain Seppiku ja kunagise riigikogu esimehe, siseministri ja praeguse Rakvere linnapea Toomas Vareki liitumisest oravaparteiga. 

Kõik nad olid veel veidi enam kui aasta tagasi Keskerakonna tipp-poliitikud, varem ka Keskerakonna poliitika eestkõnelejad ning Reformierakonna kriitikud. Praeguseks on roheline värv kollase vastu vahetatud ja vana jutt unustatud. Tegelikult pole Seppiku liitumises oravaparteiga midagi üllatuslikku. Kuluaarides spekuleeriti selle üle juba rohkem kui aasta tagasi - siis, kui Seppik Keskerakonnast välja astus. Üheks põhjuseks siinjuures on ka kunagise Keskerakonna halli kardinali Seppiku aastatepikkused head suhted Reformierakonna halli kardinali Rain Rosimannusega. Seda pole Seppik ka eitanud. 

Loe edasi, mida arvab Reformierakonda ja nende poliitikuid diktatuuri kehtestamises ja demokraatia lämmatamises süüdistanud Ain Seppik oma uuest koduerakonnast nüüd.

Edasi lugemiseks:
1.99 Üksikartikkel ühe kliki mobiilimaksega