Marko Reikop (44) on Eesti inimesele nagu pereliige. Ta tuleb igal argipäevaõhtul meie elutuppa, istub punasele diivanile, naeratab ja esitab kõik küsimused, mis võiksid teleri ees istujat huvitada. „Ringvaade” on olnud eetris üle nelja aasta ja kogunud selle ajaga üle 100 000 vaataja. Ehkki Marko on saatejuhina nii oma ja igapäevaselt tuttavlik, ei tea me just palju temast kui inimesest. Küsitledes päevast päeva teisi, uurides ja puurides saatekülaliste elu, on tal õnnestunud varjul hoida oma isiksust ja tegemisi väljaspool telemaja. „Minust on kerge küllastuda, kuna olen iga päev eetris,” poetab ta tagasihoidlikult, ent on siiski nõus kohtuma.

Oma lemmikkohvikusse Coffee Gourmet’sse Kadriorus saabub Marko erksas korallroosas kampsunis, Maroko päevitus palgeil, lõhnates värskelt piserdatud parfüümi (Hermes Terre d’Hermès) järele. Saanud äsja Aafrikast kätte normaalseks toimimiseks vajaliku päikesedoosi, pakatab ta väljas paukuvast pakasest hoolimata energiast ja lausa nakatab oma positiivsusega.

Loe edasi selle kohta, kuidas Marko kätega inimesi ravib ja miks ta koos emaga vanasti purkide viisi musta kalamarja sõi.

Edasi lugemiseks:
1.99 Üksikartikkel ühe kliki mobiilimaksega