Pečiukevičius tegi teise finaalmängu eel soojenduse hoogsalt kaasa ja on käinud mõnel ühistreeningul viskamas. „Kehaline kontakt on praegu välistatud,” sõnas Rocki füsioterapeut Martin Vahimets ja möönis, et Leedu tagamängija võimalik osalemine finaalseerias on kogu aeg arutluse all.

Uus uuring

„Augustase paranemises on ilmne areng. Algselt oli röntgenipildi tegemine tema rangluust kavandatud esmaspäevaks, kui ees seisab kolmas finaalmäng, aga tahame paluda teha talle uuring juba selle nädala lõpul,” lausus Vahimets.

Dilys sai esimeses finaalmängus TÜ/Rocki aidata. „Eelmisel hooajal läks Vilmantasel põlvekeder katki. Teda raviti, aga nüüd annab vana vigastus taas tunda,” ütles Vahimets.

TÜ/Rockil oli vahepeal tihe mängugraafik, treenimisele ja puhkusele eriti aega ei jäänud. „Vilmantase põlv vajaks viis kuni kuus nädalat kestvat taastusravi,” nentis füsioterapeut. „Poolfinaalide ajal andis ta jalale rahu, seejärel sai kolmel treeningul kaasa teha. Üritame anda endast parima, et ta võiks esmaspäeval mängida.”