Neljapäeva hilisõhtul välismaalt puhkuselt Tallinna tagasi jõudnud Edgar Savisaar kohtus reedel esmalt erakonna peasekretäri ja juhatuse liikme Priit Toobaliga, juhatuse liikme Jaanus Karilaidiga ja abilinnapeadega. Jüri Ratase ja Kadri Simsoniga kohtumiseks ta reedel aega leidnud. Samas kohtus ta Simsoniga laupäeval Hundisilmal ning see kohtumine venis hiigelpikaks - vähemalt 8-9 tundi, mille jooksul ei võtnud Savisaar kordagi seisukohta, kas ta on poolt või vastu Kadri saamisele erakonna peaministrikandidaadiks.

Muidugi arutasid Savisaar ja Simson viimati nimetatu peaministriks kandideerimise mõtet, kuid sisuliselt kuhugi ei jõutud – käidi ümber palava pudru, ent lusikat pudru sisse ei torgatud. Pühapäeval toimunud Keskerakonna juhatuse koosolekul näis Simson pisut väsinud, Savisaar oli pealtnäha heatujuline, kuid sisimas kees. Paar korda viskas ta solvavaid repliike nii Ratase kui ka Simsoni poole. Oli tunda, et Savisaar on häiritud ja ärritatud.

Loe edasi, milline meeleolu valitses Keskerakonna pühapäevasel juhatuse koosolekul, kus otsustati Savisaare kui peaministrikandidaadi kasuks.
Edasi lugemiseks:
1.99 Üksikartikkel ühe kliki mobiilimaksega