Festival toimub Kanuti Gildi SAALis, Sveta Baaris ja Sakala 3 hoones ja seda saadab programm IDA raadios. Loe lähemalt festivali kohta siit. Kuraatorite muusikavalikuga EPLi kultuuribiidi rubriigis saab tutvuda siin.

Kuraatorid kommenteerivad festivali algust: "Me oleme väga tänulikud ja rõõmsad, et festival saab sellel keerulisel ajal, kui praktiliselt iga nädal on uued mängureeglid, ikkagi toimuda. Mitmed ideed jäid koroona tõttu teostamata, kuid ometi oleme suutnud kokku panna mitmekülgse ja - häälse programmi, kus esindatud on väga erinevad autoripositsioonid nii Eestist, Lätist, Leedust kui Soomest aga ka mujalt Euroopast. Kuraatorite ja kultuuritöötajatena leiame, et praegusel ajal on oluline mitte kohe alla anda, oluline on kultuuri elus hoida ja kohaneda ning kunstnikke toetada, paljudele artistidele on see selle aasta ainus esinemine. Oleme tänulikud festivali kõikidele välisesinejatele, kes olid nõus ette võtma tavalisest keerulisema reisi – laskma ennast testida ja olla isolatsioonis. Oleme panustanud sellele, et festival saaks toimuda esinejate ja publiku jaoks võimalikult sujuvalt ja turvaliselt. Ootame teid festivalile, sest vaimutoit, inspiratsioon, huumor ja uued oskused aitavad seda pikka koroonatalve seljatada.”
Kümne päeva jooksul saab näha järgmiste kunstnike töid ja etteasteid:
Eglė Budvytytė (Amsterdam-Vilnius), Egija Inzule (Riia-Zürich) ja Margit Säde (Tallinn-Zürich), Gerry Bibby (Berliin), Jelena Glazova (Riia), Nancy Nakamura Räpipunt (Viin-Väätsa-Tallinn), Yasmyn (Tallinn), Michele Rizzo (Amsterdam), Erik Bünger (Berliin), Sveta Grigorjeva (Tallinn), Hiwa K (Sulaymaniyah-Berliin), Vika Matuzaitė (Vilnius) ja amatöörkoor Smiltatė (Nida), Ana Mendes (London-Stockholm), Lina Lapelyte (Vilnius), Lolina (London), Serious Serious Showreel: Michaela Kisling, Till Megerle, Artjom Astrov (Viin-Berliin-Tallinn), Practice Room: Court Rat, arxcharlaide & baribari mai, Marta & Edgar Vunsh ja Ganna Bogomol, Queer womxn DJ collective (Vilnius), MajorDanger (Tallinn), James Lórien MacDonald (Helsingi), Querelle (Kaunas), Doris Hallmägi (Tallinn), Nicolas Buzzi (Zürich), Darkside (Tartu), Nina Elektrichka (Riia), Hanna-Liisa Lavonen, Jaanika Arum, Helen Västrik, Katrin Enni, Helle Ly Tomberg, Ellen Vene, Andre Joosep Arming ja Kleer Keret Tali (Tallinn).