Taavi Paomets
deLULU - Safer Than Home
Tahtsime luua selle looga nostalgilise maailma, kus minimalismi tagant kõlab kaminasoojus. Väga paslik lugu praegusel ajal, kus veedame palju aega kodudes.

Matt Corby - Miracle Love
Lasin ja esitasin seda lugu oma tütrele juba siis kui ta veel kõhus oli. Kui ta esimest korda seda peale sündi kuulis, jäi ta kuulama ja naeratas suu kõrvuni.

Toulouse - It Is Well (Maths Time Joy Remix)
Lemmik helikeelega produtsent UKst. See konkreetne lugu süstib mulle iga kord elujõudu ja rõõmu. Vabastab muredest ning inspireerib edasi tegutsema.

Jordan Rakei - Mind's Eye
Tihti ei jäta lugusid repeati peale. See oli üks nendest vähestest. Super andekas multitalent, kelle oskuseid tahaks endale. Ja see hääl! Ja need tekstid!

Inga Tislar
Kllo - Last Yearn
Lugu, millest ma ei väsi mitte kunagi. Melanhoolne, minimalistlik ja nii stiilne samal ajal. Lisaks viib selle loo kulminatsioon mind täiesti teise universumisse. Peegeldab väga hästi minu muusikamaitset.

Emilie Nicolas - Wild One
Minu suurim muusikaline avastus selles elus. Emilie tekstid, fraseering, meloodiad, produktsioon ja atmosfäär - minu jaoks midagi täiesti enneolematut. Ainukene artist, kellelt ma kuulan peaaegu kogu loomingut ja kes inspireerib mind iga kord, kui teda kuulan.

Robert Glasper - Better Than I Imagined (ft H.E.R. & Meshell Ndegeocello)
H.E.R.'i vokaal on minu silmis üks maitsekamaid, millele lisavad sügavust tema sõnumid ja muusika kirjutamise oskus. Ja muidugi rääkimata legendist endast ehk Robert Glasperist. Sellest loost ja kooslusest õhkab elukogemust.

Mairo Marjamaa
Cleo Sol - Why Don't You
Mõnus tiksumine, väga hea tekstiline flow. Muusikas käib lainetena viis vs lüürika tähtsustamine, hetkel on viisimaterjal üpris tagasihoidlik, kuid lüürika ise dikteerib mõnusa rütmi loole.

Kendrick Larmar - Institutionalized (feat Bilal, Snoop Dogg, Anna Wise)
Väga head eri karakterid tulevad antud loos välja. Soovitan kuulata kuidas põhi ja produktsioon komplimenteerivad teksti, tekst, mis jälle illustreerib hästi aafrika-ameerika kogukonna surutisi.

Tower Of Power - So I Got To Groove (live)
See on lapsepõlvest peale olnud üks mu lemmikuid lugusid, mis katab ära kõik mu vajadused muusikas: saab tantsida, teeb tuju heaks, puhkpillide sektsioon on võimas ja megalt mängitud, bass ja trumm gruuvivad ja shoudid ja vokaalid hoiavad energia üleval.

deLULU "Safer Than Home"