“Selleks, et erateater etenduste andmisega ots otsaga kokku tuleks, oli vajalik vähemalt ühe etenduse täistäituvus (u 70 istekohta), mille ka saavutasime. Sellise publikuarvu juures tuleb uute piirangutega tagada publiku ja etendusega seotud inimeste viirusvastane kontroll (immuniseerimistõend või kehtiv testitulemus). Võimalik, et tõendite ja testidega oleksime saanud publiku-sisest olukorda kontrolli all hoida, kuid kahjuks on lavastusega asendamatult seotud inimene, kes pole vaktsineeritud ning eelistab oma veendumustele toetudes ka mitte vastavaid kiirteste teha. Austame inimese otsust, kuid antud situatsioonis peame kõige õiglasemaks ning ohutumaks etendused paremate aegade nimel edasi lükata.”

Lavastus “Kuni armastus peale tuleb” on Veronika Kivisilla samanimelisel raamatul ja luulel põhinev lavateos, mis esietendus 2021. aasta septembris Tallinna Kirjanike Maja musta laega saalis. Sellesse suvesse oli plaanitud kolm eksklusiivset etendust 12.–14.augustini Albu mõisas.

Piletid ostetakse tagasi ja broneeringud tühistatakse. Teater palub siiski juba piletid ostnud inimesi väiketeatrit toetada ja tulla etendust vaatama sobival ajal täpselt aasta pärast, 2022.aasta suvel.