Järjekordne poliitiline skandaal. Ratas jõuab vaevu ühe jäämäe põhjustatud augud koalitsioonikeres kinni plaasterdada, kui juba jälle on meri näiliselt peegelsile. Kaabud näitavad rusikat. Kõlvart kukub keelama ja endine pubimuusik õigustab keelde. Süürias toimub ka jälle miskit. Assad ja Putin ning tumesinised surnuks gaasitatud imikud. Kõik kaklevad ja karjuvad.

Objektiiv koostab nimekirja läänemaailma allakäiku kavandavatest ja ideoloogilist teavitustööd tegevatest inimestest ja organisatsioonidest, kuhu muu hulgas kuulub peale George Sorose ka Vikerraadio saade „Kirikuelu”. Omastehooldajad jäävad vigaseks. Mesilased surevad. Järgmine pandeemia tuleb varsti ja tapab nii mõnedki meist. Maad ohustavad asteroidid. Ja nii edasi. Aga samal ajal läheb Brigitte Susanne Hunt elukaaslasest lahku ja „Rannamajas” seksib Kristo Adaga kaamera ees.

Pöörane infotulv vilgub ja nõuab tähelepanu ega anna minutikski rahu. Päeva lõpus vajutab keskmine lugeja oma nutiseadmes või arvutis suurima tõenäosusega just Hundi tahmafiltri või „Rannamaja” osaliste viimase avaliku suguühte detailanalüüsi peale ja tarbib seda suurema mõnuga, kui saate osalised ise akti kestel tunda said. 

Avalehele
37 Kommentaari
Loe veel: