Naiste rahvuskoondis mängis eile Lilleküla staadionil Inglismaaga võrdlemisi tühjade tribüünide ees. Kerkib küsimus: kas staadionit on vaid ühe supermängu jaoks mõtet laiendada? <p>Foto: Madis Veltman

Valitsus on uue aasta riigieelarve valmis saanud ja vähehaaval selgub, kes ja milleks sealt raha saab. Üks suur võitja on Eesti jalgpalliliit. Valitsus on otsustanud anda eelarvest viis miljonit eurot Lilleküla jalgpallistaadioni juurdeehitise rajamiseks. See tähendab, et 2001. aastal avatud ja siiani lõplikult valmis ehitamata staadion saab üle aastate väga korraliku rahasüsti, millest teised spordirajatised üksnes unistavad.

Valitsuse jah-sõna rahaeraldusele, mis aitab staadioni lõpuni ja praegusest suuremaks ehitada, tõid kaks asjaolu: Eesti vabariigi 100. sünnipäev ja jalgpalli suurmäng.

Hea lugeja, avalda arvamust: kas viie miljoni euro suurune investeering Lilleküla staadioni laiendamiseks on õigustatud, või tuleks see raha kulutada mõne muu spordirajatise peale? Võta sõna aadressil rahvahaal@delfi.ee või kommentaariumis!

« Avalehele 111 Kommentaari