Kuigi Eesti kohtutäiturite jaoks on Indrek Taukar varatu, eksponeerib ta sotsiaalmeedias fotosid välisreisidest.
Tiina (nimi muudetud – P. P.) on keskealine naine, 80% ulatuses invaliid ja ta elab koos abikaasaga, kellele on invaliidsus määratud 100% ulatuses. Viimastel aastatel ei ole ta enam korralikult magada saanud, sest tema jaoks usaldusväärne inimene on tal justkui vaiba jalge alt ära tõmmanud. Ligi kolm aastat tagasi tuli tema juurde poja tuttav Indrek Taukar (34), kes soovis abi viimase autoliisingu sissemakse tegemiseks.

„Kunagi ta küsis veel minu käest väikese võla, ta maksis selle kohe ära ja ta jäi mulle usaldusväärseks,” selgitas Tiina. Nüüd küsis Indrek võlga viimase autoliisingu sissemakseks, vastasel juhul jääks ta autost ilma. Kuna Tiinal vajalikku 12 000 eurot kusagilt võtta ei olnud, küsis ta selle summa enda toona 83-aastaselt emalt. Selleks sõlmiti ka korralik leping, mis oli laenajate jaoks igati soodne: laen tuli tagasi maksta kuu aega hiljem 3%-lise intressiga, iga ületatud päeva eest pidi lisanduma 10 eurot. „Meie jaoks oleks see olnud hea investeering,” lisas Tiina, miks ta üldse tehinguga nõustus.

Tiina ja Liis ei anna alla ja soovivad võlgniku südametunnistusele koputada. Seega palubki Eesti Päevaleht kõigil, kellel on samalaadseid kokkupuuteid Indrek Taukariga või kes on samas olukorras, võtta ühendust e-posti aadressil piia.puuraid@epl.ee.

Avalehele
179 Kommentaari