Ilmselt teadsid vähesed, et ta töötas 1999. aasta algusest ka Maardu rahvamajas, mille juhtimisel näitas ta üles innukat ürituste korraldamist. Selle tunnistuseks korraldati pea iga veidigi olulisema tähtpäeva tähistamiseks uhke lava ja esinejatega üritus ning õhtul lasti pealekauba ilutulestikku ka.

Ta juhtis Rahvamaja kuni 2013. aasta jaanuarini, mil ta politsei poolt kahtlustatavana kinni peeti. See pani kihama Venemaa meedia ning ligi nädal hiljem tegi sealne välisministeerium avalduse, milles Zarenkovile toetust avaldati ja objektiivset uurimist loodeti.

Keskkriminaapolitsei toimikud paljastavad aga, kuidas Zarenkov ja tema "äripartnerite" vahel asjaajamine käis.

Selgitus eelpool oleva video kohta: kui Zarenkovi, keda kahtlustati rahvamaja rahaga endale koju esemete ostmises, käest küsiti, et miks ta ei olnud valgustusega põhjapõtra vabaaja keskusesse viinud, ütles ta, et see läks transportimisel katki ja ta soovis seda parandada. Enne jõule tahtis ta põdra rahvamajja tagasi viia, ent ta läks hoopis Rooma reisile ning tagasi tulles oli juba aastavahetus ja see oli ununenud. Uurimise käigus avastas politsei video, kust on näha, et põder elas Zarenkovi juures lõbusat elu

Loe homsest Päevalehest, mida sisaldavad politsei toimikud Zarenkovi juhtumi kohta ning kuidas meest pealt kuulati!