Putinid Foto: Xinhua, Xinhua/Sipa USA

Ljudmila Aleksandrovna Putina pole enam Putina. Venemaa presidendi endine abikaasa kannab nüüd Otšeretnaja perekonnanime ja tema uus elukaaslane on ärimees Artur Otšeretnõi. Uus väljavalitu on küll endisest esileedist 20 aastat noorem, ent nagu hästi teada, tõeline armastust passi ei küsi.

Nagu ajakirjanikud välja selgitasid, juhatab härra Otšeretnõi mingit isikutevahelise kommunikatsiooni arengu keskust. Osaliselt kuulub sellele ka väike kirjastus. Ei mingeid miljardeid, naftat ega gaasi. Tagasihoidlik inimene.

Putin peab sõna

Putinid läksid lahku 2013. aasta kevadel. Seejuures tehti lahutus avalikkusele teatavaks üheskoos otse telekanali Rossija kaamera ees. See oli sattunud „juhuslikult” Kremli kongresside palee fuajeesse, kui Ljudmila ja Vladimir Putin käisid seal vaatamas balletti „Esmeralda”. Järgmisel aastal küsiti presidendilt tema otseliinis rahvaga, kas ta ei kavatse uuesti abielluda. Putin vastas eitavalt, sest kõigepealt olevat tal vaja Ljudmila Aleksandrovna mehele panna. Nagu näha, on riigipea oma sõna pidanud..

Loe edasi homsest Eesti Päevalehest!