Foto: Karin Kaljuläte

Tartu Ülikooli doktorant Natalia valis endale Rimist kontoritarbeid, kui tema tähelepanu püüdis üks venekeelne raamat. Selle autorist Gennadi Malahhovist oli naine ka varem kuulnud, kuid kui naine nägi, et Malahhov kirjutab onkoloogia ehk vähiravi teemadel, otsustas ta teadlasena ka raamatusse sisse vaadata. „See oli minu jaoks päris karm,” ütles Natalia. „Tegin raamatu lahti ja imestasin ja imestasin ja imestasin.”

Tervendaja kirjeldab oma raamatus mitmeid lugusid, kuidas vähihaiged inimesed on petrooleumi juues terveks saanud. Lisaks soovitab Malahhov juua ka piiritust ja uriini. Petroolium tapab ravitseja sõnul vähirakud ja ravib haigust paremini kui kõik arstid ja keemiaravid kokku seda suudaksid. „See on väga hull ja väga toksiline asi,” tõdes Natalia.

Mida petrooleum siis organismis teeb? See sõltub küll kogustest, aga Tartu Ülikooli farmakoloogia instituudi juhataja Aleksandr Žarkovski sõnul ei ole selle aine joomise puhul olemas piisavalt väikeseid koguseid. „Peab olema ikka väga hea tervis, et sellist asja üldse kannatada,” ütles Žarkovski.

Loe edasi homsest Eesti Päevalehest!