Janek Viru tungis oma kodus Põltsamaal elukaaslasele kallale – viskas taburetiga, väänas naise sõrmi, hammustas teda käest ja lõi kõhtu. Naine läks korterist minema ja naasis poolteist tundi hiljem. Viru tõmbas korteri ukse kinni nii, et naise käsi jäi ukse vahele. Seejärel tõukas ta naise põrandale ning ronis talle peale, haaras juustest kinni ja hakkas naise pead vastu põrandat peksma. Hommikul kell seitse haaras Viru naisel kahe käega kõrist ning kägistas teda, kuni ohver haardest lahti rabeles. Peagi lõi ta oma rasedat naist jalaga kõhtu.

Viktor Parhomenko varasemad kohtuotsused pärinevad 1990-ndatest, mil ta varastas ja vägivallatses. Ühe ohvri kallal nii julmalt ja piinavalt, et see suri. Pärast vanglast vabanemist hakkas Parhomenko peksma ja piinama oma ema. 2010. aastast vägivallatses ta kaks aastat oma ema kallal järjepidevalt. Surus noa talle kõhule ja lubas selle sisse lüüa.

Narkovedaja Beljajev on ka naisepeksja. Kohtuotsuses on kirjeldatud üle kümme juhtumi, mil Beljajev paari aasta jooksul oma elukaaslast peksis või ähvardas. Näiteks viskas ta naist telefoniga nii, et sellel kõrv verine, või lõi rusikaga. Ühel juhul tiris Beljajev elukaaslast ööklubis, teisel korral tõukas teda kahe käega vastu ülakeha. „Võttis kätega kannatanu õlgadest kinni ja surus kannatanu kummargile ja võttis ühe käega kannatanu kaela ümbert kinni, sülitas näkku ja lõi kannatanule käega vastu paremat põske, seejärel pani käe kannatanu suu peale ning takistas kannatanul appikarjumist ning väänas kannatanu käsivart, mille käigus vigastas kannatanu oma paremat jalga,” seisab kohtutoimikus.

Avalehele
371 Kommentaari
Loe veel: