POLITSEI

Kurjategija üldkirjeldus ei ole oluliselt muutunud. Politsei andmetel on tegemist 25-35aastase ning 180-185cm pika mehega. Kunstniku joonistusel kujutatud mehe näojooned erinevad aga märgatavalt senisest fotorobotist, teatas Põhja politseiprefektuur.

Tegemist on erinevate inimeste ütluste põhjal koostatud piltidega ning politseil on alust arvata, et uus joonistus on tegeliku mõrvari näole tunduvalt sarnasem.

Politsei juhib tähelepanu asjaolule, et mees kandis valget nokamütsi, mis võiks olla meeldejäävamaid detaile aitamaks meenutada, kus ja millal taolist meest nähti.

Tänaseks peab politsei vihjete kontrollimise tulemusel tõenäoliseks, et Lepistiku pargis aset leidnud tülitamise juhtumi puhul ei olnud tegemist sama isikuga, kes Snelli tiigi juures kahte naist ründas.

Politsei palub kõigil, kes joonistusel kujutatud valget nokamütsi kandva isiku ära tunnevad või tema asukohast midagi teavad, sellest teada anda. Ühendust saab võtta telefoninumbril 5179643 või politsei lühinumbril 110. 

Politseiprefektuuri pressiesindaja rääkis Päevaleht Online´ile, et inimesed on väga osavõtlikud ning kõnesid tuleb väga palju. Kas ja kui palju inimeste vihjetest politseile kasu on olnud, seda uurimise huvides öelda ei taheta, küll aga kinnitas ta, et arenguid on.