Just sellises askeetlikus ruumis, mis on sisustatud kahe tugitooli ja pisikese lauakesega, kus on paberid ja pliiatsid, räägivad spetsialistid väärkoheldud lastega. Ei mingisuguseid mänguasju tähelepanu kõrvale juhtimiseks. On ainult nukk, mille peal laps saab näidata, mida temaga tehtud on. Foto: Karin Kaljuläte

Tegevuspaik: Tallinn ja Harjumaa. Tuvastatud ajavahemik: 10. mai 2013 – 10. aprill 2015. Kaupo (35, nimi, nagu ka kõik ülejäänud nimed, laste anonüümsuse huvides muudetud – K. A.) astub korduvalt suguühtesse kasutütre Mariga (praegu kümneaastane), sisestades oma suguelundt tüdruku tuppe, pärakusse ja suhu. Pärast suguühet ähvardab Kaupo tüdrukut tappa, kui viimane peaks sellest kellelegi rääkima. Esimesel korral on tüdruk seitsmeaastane.

Peale selle kasutab Kaupo korduvalt vägivalda: lööb tüdrukut vähemalt kahel korral rusikaga näkku, mitmel korral lahtise käega vastu pead ja tutistab, tekitades tüdrukule järjepidevalt füüsilist valu.

Kaupo lööb rihmaga korduvalt jalgade ja tuharate piirkonda, käega pea ja näo piirkonda, rusikaga kõhtu ning tutistab ka kasupoega, Marist kaks aastat vanemat Mihklit (praegu 12-aastane), tekitades poisile järjepidevalt füüsilist valu.

Avalehele
290 Kommentaari