Täna ennelõuna oli jätkuvalt sademeterohke Harju, Lääne- ja Ida-Viru ning Tartu maakonnas, teatas maanteeinfokeskus. Pärastlõunal enne kella nelja olid põhi- ja suuremad tugimaanteed neis piirkondades lumised/soolalumesegused, piirkonniti puhaste sõidujälgedega. Paiguti esines libedust, rannikuäärsetel aladel ka tuisku. Kinnisõidetud lund ja soolalumesegu oli sõidujälgede/radade vahel, kiirusmuuteradadel ja ristmikel. Lumised ja libedad olid ka väiksemd kõrvalmaanteed.

Mujal Eestis olid teedel sõidujäljed peamiselt puhtad ja soolaniisked või kuivad, Jõgeva, Tartu ja Valga maakonnas oli teedel lendlevat lund, kohati ka libedust. Sõidujälgede/radade vahel ja laiendustel esines soolalumesegu.

Ilm oli vahelduva pilvisusega, kerget lund sadas Saare, Järva, Jõgeva ja Valga maakonnas, tihedam oli lumesadu Harju, Lääne-Viru, Ida-Viru ja Tartu maakonnas. Nähtavus oli saju ning teedel lendleva lume tõttu paiguti piiratud. Teepinna temperatuurid jäid vahemikku -5 kraadist kuni -10 kraadini.

Prognoositavalt öösel ja varajastel hommikutundidel temperatuurid langevad ning teedel suureneb libeduseoht. Maanteeamet palub liiklejail olla ettevaatlik ja valida talvetingimustele sobiv sõidukiirus.