Eesti Päevaleht jätkab president Lennart Meri määratud riiklike autasude saajate nimekirja avaldamist. Algus eilses Eesti Päevalehes. IV klassi Valgetäht

Paul Alvre – keeleteadlane

Karl Elken – õpetaja

Ber–Leib Gassmann – notar

Fred Jüssi – loodushoidja

Raivo Kalamäe – vabadusvõitleja, Eesti Sõjaveteranide Liidu Austraalias esimees

Tõnu Kaljuste – koorijuht

Evald Kampus – teatritegelane

Harri Kiisk – toimetaja ja muusikakultuuri edendaja

Urve Kilk – õpetaja ja rahvatantsujuht

Rein Kull – keeleteadlane

Lauri Leesi – õpetaja

Simon Levin – vandeadvokaat

Jüri Loog – raudteelane

Viktor Luigelaht – õpetaja

Enn Markvart – riigiametnik

Malle Matson – õpetaja

Mikk Mikiver – näitleja ja lavastaja

Andres Mustonen – muusik

Jüri Pihl – riigiametnik

Olaf Prinits – matemaatik

Arnold Püvendi – vabadusvõitleja

Henno Rajandi – tõlkija ja keeleteadlane

Fanny de Sivers – keeleteadlane ja esseist

Elmar Tampõld – haridustegelane ja arhitekt

Robert Tasso – Eesti Vabariigi järjekestvuse hoidja, jurist

Johannes Taul – õpetaja

Endel Toomsalu – vabadusvõitleja ja ühiskonnategelane

Heinrich Valk – kunstnik ja ühiskonnategelane

Ene–Mall Vernik – õpetaja

Aarne–Mati Üksküla – näitleja

V klassi Valgetäht

Erna Abel – erusportlane

Henn Alton – riigiametnik

Endel Aruja – haridustegelane

Ingrid Erilaid – raamatukoguhoidja

Ivar Etverk – metsateadlane

Eino Härm – agronoom

Uno Ilm – haridustegelane

Kalju Jõgi – vabadusvõitleja ja ühiskonnategelane

Anton Jürisson – õpetaja ja erusportlane

August Kangro – seltsitegelane

Tõnu Karma – keeleteadlane

Ervin Kukk – õpetaja

Ago Kutsar – kohtunik

Hans Peter Lepp, Rootsi–Eesti–Rootsi kultuurisuhete vahendaja

Eduard Leppik – õpetaja ja koduloolane

Lia Looveer – vabadusvõitleja ja ühiskonnategelane Austraalias

Toomas Luman – majandustegelane

Toomas Lumi – riigiametnik

Joann Lõssov – erusportlane

Märt Mõtuste – õpetaja

Heldur Niit – toimetaja ja kirjandusloolane

Lydia Rahula – õpetaja

Veljo Ranniku – riigiametnik

Tiiu Saava – õpetaja

Jaak Salumets – erusportlane ja treener

Toomas ·adeiko – haridustegelane

Leonhard Tammeväli – riigiametnik

Aksel Telgmaa – kasvatusteadlane ja matemaatik

Ruudi Toomsalu – erusportlane

Raimond Tralla – sõjaliste teenetega vabadusvõitleja

Madis Valge – arhitekt

Linda Viiding – kultuuritegelane

Eevi Viirsalu – õpetaja

Valgetähe medal

Heino Jaakula – riigiametnik

Harry Kadu – riigiametnik

Rasmus Kangropool – muinsuskaitsja

Mart Koll – raudteelane

Katrin Kotkas – põllumajandusteadlane

Arvo Kullapere – looduskaitsja

Uno Kuresoo – õpetaja

Ants Laansalu – riigiametnik

Aadu Lass – riigiametnik

Jüri Lichfeld – majandustegelane

Olav Lüüs – riigiametnik

Märt Moll – omavalitsustegelane

Vilve Männa – õpetaja

Helgi Põllo – koduloolane

Rein Ruudi – ringhäälingutöötaja

Elmet Soosalu – riigiametnik

Adolf Vaigla – aednik

Arvo Veidenberg – talunik

Ülo Vijar – kohtunik

Voldemar Virkus – riigiametnik

Leida Väli – piirivalveametnik

I klassi Eesti Punane Rist

Heino Kreintal – Kurkse sadama kapten

Hannes Kuusemäe – Kurkse sadama kapteni abi

II klassi Eesti Punane Rist

Harry Hein – päästeameti peadirektor

Maimu Jürgenson – meditsiiniõde

Ilo Käbin – arst ja teadusloolane

Ester Laus – sotsiaaltöötaja, suhtumise kujundaja vaimsete puuetega inimestesse

Vello Meema – vetelpäästja

Lennart Myhlback, Rootsi – päästeameti peadirektor

Pentti Partanen, Soome – päästeteenistuse ülem

Arnold Tammemägi – uppuja päästja, hooldustehnik

III klassi Eesti Punane Rist

Kaido Kaurit – kaitseväelane

Avo Kiik – päästeteenistuja

Maimu Oja – ämmaemand

Tõnis Pajo – päästeteenistuja

IV klassi Eesti Punane Rist

Jüri Alandi – päästeteenistuja

Leo Õispuu – vabadusvõitleja, Memento Tallinna Ühenduse esimees

V klassi Eesti Punane Rist

Ülo Ojatalu – vabadusvõitleja, infoleht Memento endine toimetaja

II klassi Kotkarist

Tarmo Kõuts – mereväekapten, piirivalveameti peadirektor

III klassi Kotkarist

Sõjaliste teenetega vabadusvõitlejad: Ago Breede, Robert Hamburg, Aili Jõgi, Leonhard Kenk, Georg Kits, Eduard Kruus, Aarne Kukk, Ants Väino Lahi, Edgar Lamp, Ageeta–Andrea Paavel, Hartmann Schubarth–Engelschall, Mihkel Theodor Simmo, Edgar Vaikma, Endel Valmsen

Frederick E. Bush, Ameerika Ühendriigid – sõjaväeata‰ee Eestis 1992–1995

Michael Hesselholt Clemmesen, Taani – sõjaväeata‰ee Eestis

Larry W. Guderjohn, Ameerika Ühendriigid – sõjaväelane, sõjalise missiooni ülem

Christian von Hobe, Saksamaa – sõjaväeata‰ee Eestis

Eduard Raig – sõjaliste teenetega vabadusvõitleja, Vabadussõja veteran

IV klassi Kotkarist

Sõjaliste teenetega vabadusvõitlejad: Villem Ahas, Alfred Erik, Ludvig Juks, Richard Jurss, Leonhard Kangro, Alfred Keerd, Viljat Leesalu, Viktor Marvet, Guido Reinvalla, Alfred Sild, Richard Säägi, Eduard Tamm, Olav Tammark, Juhan Teder, Uno Teder

Eino Arohanka, Soome – erusõjaväelane, JR200 ohvitser

V klassi Kotkarist

Sõjaliste teenetega vabadusvõitlejad: Hendrik Eberhard, Jüri Hanko, Kalju Heli, Richard Ilves, Viktor von Jung, Uno–Johannes Järvela, Heino Kerde, Härm Kore, Endel Kruus, Elmar Kurvits, Väino Laja, Artur Mäehans, Aksel Ojaste, Arnold Ojaste, Endel Pool, Endel Reinas, Hans Sapp, Sulev Sepp, Marta Simson, Olaf Taru, Ants Vaadre

Kotkaristi kuldrist

Riho Breivel – piirivalveametnik

Lars Ove Jakobsen, Norra – sõjaväelane, Balti pataljoni sideohvitser

Albert Kukemelk – sõjaliste teenetega vabadusvõitleja

Vootele Käbala – sõjaliste teenetega vabadusvõitleja

Aino Lepp – koduloolane ja vabadusvõitleja

Kenn Oidermaa – sõjaliste teenetega vabadusvõitleja

Rein Puusepp – sõjaliste teenetega vabadusvõitleja

Tarmo Rae – sõjaliste teenetega vabadusvõitleja

Endel Saadoja – sõjaliste teenetega vabadusvõitleja

Leenart Tikerpuu – sõjaliste teenetega vabadusvõitleja

Kalju Valdmaa – sõjaliste teenetega vabadusvõitleja

Enn Vohli – sõjaliste teenetega vabadusvõitleja

Adar Woode – sõjaliste teenetega vabadusvõitleja

Kotkaristi hõberist

Piirivalveametnikud: Aare Evisalu, Jaan Kapp, Henn Karits, Arvi Miido, Johan Saar

Politseiametnikud: Toivo Saral, Raimo Koha, Vladimir Kulikov, Ivan Molodost, Helmut Paabo, Kalev Prillop

Jüri Kask – päästeteenistuja

Kotkaristi raudrist

Aldis Alus – politseiametnik

Tõnis Asson – kaitseväelane

Jaanus Elvre – kaitseväelane

Fatislav Keivsar – politseiametnik

Jaanis Muru – politseiametnik

Kalle Oinak – piirivalveametnik

Aleksander Toots – politseiametnik

Ilmar Tuberik – politseiametnik