Kõik Rolling Stonesi Tallinna kontserdi pileti omanikud saavad aastaks priipääsme kolme Eestimaa ööklubisse. 9. augustist kuni järgmise aasta sama kuupäevani saavad kontserdi “Bridges To Babylon” pileti omanikud vaba sissepääsu Tallinna klubisse Dekoltee, Haapsalu ööklubisse Africa ja Pärnu Sunset Clubi.

“Privileeg ei kehti ainult reedel ja laupäeval, kuid ülejäänud nädalapäevadel kehtib prii pääs ka juhul, kui toimub mõni kontsert,” ütles Rolling Stonesi Tallinna kontserdi pressiesindaja Kaidi Klein.

Priipääsmest huvitatud peavad 8. augustil pileti pärast kontserdi turvakontrollist läbimist alles hoidma. Kolmel esimesel klubi külastamise korral lüüakse piletile selle ettenäitamisel tempel. Kui piletil on kolm templit, siis vahetatakse see klubikaardi vastu.

8. augustil pärast kontserti Tallinna lauluväljakul võivad Rolling Stonesi bändiliikmed külastada ööklubi Dekoltee. “Seda juhul, kui ansambel pärast kontserti kohe minema ei sõida. Nad on avaldanud soovi konkreetselt Dekolteed näha,” ütles Kaidi Klein.