Algavast nädalast saab Rolling Stonesi Eesti kontserdile osta VIP-pileteid, mis tagavad pääsu VIP-looÏi ja -telki ning maksavad 2595 Eesti krooni. VIP-pääsme ostjad saavad nimelise VIP-kaardi, mis tagab vaba pääsu kontserdiplatsile. Kohti on VIP-looÏis kolmsada, millest müügile pannakse umbes 200 piletit. Ülejäänud kohad on broneeritud koostööpartneritele, sponsoritele, ajakirjanikele, riigitegelastele ja Rolling Stonesi külalistele. LooÏi istekohad on ainsad lauluväljakul ja paiknevad platvormil kolmeteistkümnes reas.

VIP-telk asub Oru väravate kõrval ja looÏ paikneb raadiotorni läheduses. “LooÏ asub maapinnast 60 cm kõrgusel ning kuna ka lava on küllaltki kõrge, siis näeb istuja kontserti ka juhul, kui inimesed looÏi ees püsti seisavad,” sõnas kontserdi VIP koordinaator Peeter Roos.

VIP-pääsme omanikele pakutakse looÏis tasuta karastusjooke, õlut ja long-drinki ning jagatakse kontserdi meeneid. LooÏ avatakse kell 19, tund enne kontserdi väljakuulutatud algust.

Väljaspool Tallinna elavad inimesed saavad VIP-pileteid broneerida Piletilevi telefonil 6 264 045 ning soovi korral toimetatakse pääse koju kätte.