Mikseri sõnul tunneb ta kirglikku huvi Lähis-Ida ja Ameerika Ühendriikide poliitika vastu. Kui nende kohta küsida, unustab ta ennast mitmeks minutiks arutlema selle üle, kellest saab järgmine Ühendriikide president. Foto: Rauno Volmar
Miks oleksite teie Eesti jaoks kõige parem peaminister?


Ma olen Sotsiaaldemokraatliku Erakonna juht ja Eesti vajab kindlasti praegu sotsiaaldemokraatiat. Seda peegeldavad isegi teiste erakondade programmid, mis on liikunud tunduvalt sotsiaalsemale suunale. Meie oleme inimkeskse poliitika eest seisnud ja jääme alati selle eest seisma. Sotsiaaldemokraatiat suudab kõige paremal viisil pakkuda Sotsiaaldemokraatlik Erakond, mida mina praegu juhin.

Nimetage kõik oma senised juhtimiskogemused.

Ma juhin kaitseministeeriumi ja teen seda praegu juba teist korda. Olen parlamendis juhtinud oma erakonna fraktsiooni, olen juhtinud nii väliskomisjoni kui ka kaitsekomisjoni, olnud NATO parlamentaarses assamblees erinevate komiteede eesotsas ja assamblee asepresident. Olen juhtinud fraktsiooni kohalikus omavalitsuses volikogus, Paide linnavolikogus. Erasektori juhtival kohal töötanud pole.

Avalehele
212 Kommentaari
Loe veel: