Lauljanna Lea Dali Lion suri 47-aastasena

Täna lahkus meie seast 47-aastasena Lea Dali Lion, tuntud Eesti lauljanna, artist ning helilooja. Temast jäid maha kaks tütart Geiti Gerbera (10), Jasmiin Dali (11) ja poeg Robi (26).

Tallinna Keskraamatukogu
RAAMATUPODCAST | Kuidas on läinud pandeemia-aastal raamatukogudel? (2)
Külas Tallinna Keskraamatukogu juht Kaie Holm

Eelmise aasta kevad pani raamatukogud kiiresti oma tööd ümber korraldama, mitmeid uuendusi poleks ilmselt pandeemiata sündinud. Või siis oleks sündinud veidi hiljem. Lugejate arv on viimasel aastal olnud pisut väiksem - eks raamatukoguteenuse tarbimine on seotud ka sotsiaalsete aspektidega.

Kristi Helme
KULTUURIBIIT | Ansambel OUU playlist

Sel korral valib kultuuribiidis muusikat ansambel OUU, kes andis sel nädalal välja kolmanda täispika albumi “Saint Frotée”. Album viib kuulajad suvetult muretu ja päikeselise riviera elustiili lainele.

XXVII laulupidu 2019

XIII noorte laulu- ja tantsupeo õppeprotsess pikeneb aasta võrra, et üheskoos paremini valmistuda turvaliseks laulu- ja tantsupeoks. XIII noorte laulu- ja tantsupidu toimub 30. juunist 2. juulini 2023 Tallinna Lauluväljakul ja Kalevi Keskstaadionil.

Kristi Helme
KULTUURIBIIT | Kitarristi ja helilooja Mart Soo playlist

Tänases kultuuribiidis jagab muusikasoovitusi hinnatud kitarrist, improviseerija ja pedagoog Mart Soo, kes on olnud seotud põhiliselt kaasaegse jazzi, minimalismi, maailmamuusika, improvisatsioonilise ja eksperimentaalse muusikaga.