Muidugi lootsin, et tulen sellest võitjana välja, tunnistab rongaema-sõna kasutamise pärast kurjategijaks kuulutatud tippajakirjanik, nüüdne kirjastaja.

Vilja Kiisler

Kaubandus-tööstuskoja juhatuse esimees, Nordeconi suuromanik Toomas Luman ei näe majanduselus ühtegi lootust andvat märki, mis lubaks ennustada peatset paremat elu. Maksutõusud jätaks Luman tegemata, sest see ei ravi riigieelarvet. Erinevalt võimuliitu juhtivast erakonnast leiab Luman, et seda ei sa...

Vilja Kiisler

Eesti on hinnatõusude paradiis. Meid igapäevaelus ümbritsevad mõjukad ettevõtjad ning rahandusega seotud poliitikud ja ametnikud koguvad raha enda ja riigi kukrusse. Osa ettevõtjatega puutume kokku väga palju ja aja jooksul aina enam.

Tanel Saarmann,
Ester Vaitmaa

Sel aastal olen ennast Tallinna kesklinnas tundnud nagu väike hiir või hamster, kellele on omanik ehitanud labürindi ja takistusraja. Mida sügise poole, seda huvitavamaks läks, nii et puhkuselt tööle naastes avastasin ennast põnevast olukorrast, kus pea iga päev bussilt maha tulles ootas uus marsruu...

Ester Vaitmaa

Kaja Kallase abikaasa äriliste valikute pärast hakati küsima, kus on kirjutatud ja kirjutamata seaduste vaheline piir. Teema kõnetas kõiki, skandaalist kirjutati enneolematu hulk lugusid ning ajakirjanike koostatud tabelis Eesti Mõjukad 2023 sai Kaja Kallas esikoha.

Ester Vaitmaa,
Anna Plukk