Donald Trump Shawn Thew/CNP/AdMedia/SIPA

Donald Trumpist on kirjutatud üksjagu raamatuid, suur osa neist tema presidendiks olemise ajal. Tema vennatütar Mary Trump avaldas hiljuti bestselleri "Too Much and Never Enough: How My Family Created the World’s Most Dangerous Man", kus ta räägib põhjalikult perekonna loost.

Donald Trump
Donald Trumpist on tema hinnangul saanud sotsiopaadist isa Fred Trumpi kaasabil maailma ohtlikum mees. Oma onu koroonakriisi-aegset tegevust nimetab Mary Trump sisuliselt massimõrvaks. Saatejuht Keiu Virro lappab raamatut ajaloolase Aro Velmetiga.
Kuula saadet siit:

Saate teises pooles saavad ritta seatud parimad poliitikute biograafiad. Valikud ei pretendeeri mõistagi lõplikule tõele ja sestap ootame ka kuulajate soovitusi: mis on nimekirjast välja jäänud, ent peaks seal kindlasti olema? Miks? Mõtted palume saata aadressile raamatud@delfi.ee.

Rubriigis “Loe ennast rõõmsaks” on nüüd ja edaspidi juttu mõnest raamatutega seotud seigast, mis on meele heaks teinud. Esimese rubriigi külaliseks on Vilja Kiisler, kelle lugu loob ootamatu seose ühe välismaise tippautori ja Eesti vahel.