Ruudu Rahumaru

"Canterville'i kummituses" saab Sandrat ka laval näha. Lavastuses kasutatakse nukuteatri ja teatraalse joonistamise vahendeid ning pakutakse noorele publikule nii hirmukõdi, nalja, kui kaasa tundmist, mõtlemist. Lähemalt saab lavastuse kohta lugeda siit.

Eesti esimeses põnevusteatris kanda kinnitanud näitlejanna Sandra jagab oma muusikavalikut ning põhjendab seda nii: "Tihtilugu armastan töötegemise taustaks kuulata rõõmsameelset muusikat, mis hoiab naeratuse näol ja paneb tooli peal tantsima. Vahel ma muidugi ei suuda istuma jääda ja kujutan ette, et ma oskan sambat tantsida või olen Charlestoni täht. Igaljuhul saavad nii mu tööpäevadest pidupäevad. Playlisti pühendan kõigile neile, kes kusagil omaette tööd nokitsevad teha".

Sandra Lange on õppinud Turu Kunstiakadeemias nukuteatri erialal ning töötanud Belgias näitlejana neli aastat. Sandra töötab maskide ja nukkudega nii teatriloomingus kui luues neid ise kunstnikuna. Lange tegeleb ka burleskiga ning osales hiljuti toimunud Fringe festivalil mitme etteastega.