USA kirjastus Little, Brown & Company saatis sel nädalal oma klientidest raamatupoodidele e-kirja, milles teatas, et sügisel ilmuvasse raamatuvalikusse on viimasel hetkel lisandunud veel üks uus teos. Kuna raamat pidavat pakkuma suurt avalikku huvi, soovitab kirjastus poodidel 27 dollarit (19 eurot) maksva teose ette tellida.

Veidralt mõjub see, et ilmuva teose pealkirjaks on märgitud „Untitled” ehk „Pealkirjata” ja autori nimeks lihtsalt „Anonüümne”. Veel on teatatud, et kõvade kaantega raamat on 320 lehekülge paks, sisaldab peale teksti fotomaterjali ega ole ilukirjandus. „See on asjaosalise kirjapandud elulugu, mis räägib meie aja ühest vastuolulisemast tegelasest,” lisab kirjastus salapäraselt.

Kui tegemist pole osava veesegamisega, siis võib selgust anda kolmapäeval meediasse lekkinud info, et raamatu üks kaasautoreid olevat Catherine Hooper. Glamuurne naine on tuntud kui Nasdaqi eksjuhi, 2008. aastal vahele jäänud suurpetturi Bernard L. Madoffi tulevane minia. 150 aastaks vangi mõistetud Madoffi petuskeem puudutas mitut tuhandet inimest ja keerutas miljardeid dollareid, seega oleks ameeriklaste huvi kindlasti tagatud.