Rolling Stonesi Euroopa-turnee esimese nelja kontserdi edasilükkumine kitarrist Keith Richardsi vigastuste tõttu ei mõjuta augustis toimuvat Tallinna-kontserti. “Bändil tuleb tihedam kava, ühtegi kontserti ära ei jäeta ning graafikut ei nihutata,” selgitas Tallinna kontserdi pressiesindaja Kaidi Klein.

Esmaspäeval teatas bändi mänedÏment reedeõhtuse Euroopa tuuri alguse edasilükkumisest kitarrist Keith Richardsiga (53) juhtunud õnnetuse tõttu.

Richards kukkus laupäeval oma kodus Connecticutis raamatukogus redelilt alla, murdis ribid ja sai kopsurebendi. Kontserttuuri edasine saatus sõltub Richardi paranemis-ajast, mille tema arstid peaksid selle nädala jooksul teatavaks tegema. Siis selgub, kas lükatakse veel mõni Euroopa kontsert edasi.

Praeguste andmete järgi on Stonesi avakontsert 30. mail Milanos. Edasi lükkuvad sellele eelnema pidanud neli esimest kontserti, kolm Saksamaal ja üks Horvaatias. Reede õhtul pidi bänd andma kontserttuuri avalöögi Berliinis, laupäeval plaaniti esinemist Münchenis, 26. mail Gelschenkirches ning 28. mail Zagrebis. Need neli ärajäävat kontserti paigutatakse tuuri edasistele vabadele päevadele.

Septembris Chicagos alanud maailmatuur “Bridges To Babylon” on saanud mitu tagasilööki. Kõigepealt jättis bänd ära MTV live-esinemise New Yorgis oktoobris, kui solist Mick Jaggeril oli kurk haige. Jaggeri larüngiidi tõttu jäid ära ka 7. jaanuari New Yorgi kontsert ja 9. jaanuari Toronto kontserdid.

Piletimüük ja reklaamikampaania augustikuiseks Eesti-kontserdiks jätkub, kolm päeva enne Eestit esineb maailma vanim rokibänd Helsingis ja kolm päeva hiljem Moskvas. Pilet maksab endiselt 595 krooni, kuid lähiajal võib hind tõusta.