Endine sotsiaalse sidususe minister (Taavi Teplenkov, ees) ja grupp Eesti elu pärast muretsevaid aktiviste Foto: Renee Altrov
Asi on ametlik: kolm aastat tagasi ETV ekraanil jooksnud komöödiasari „Riigimehed” tuleb sügisel uue hooajaga tagasi, võtteid alustati möödunud laupäeval. Sarja produtsendi Tõnis Lehe sõnul jätkavad mitmed esimese hooaja põhitegelased suuremal või vähemal määral ka uuel hooajal, juurde on tulnud aga suur hulk teisigi näitlejaid. Peaosas on endiselt Taavi Teplenkov, kelle tegelane, sotsiaalse sidususe minister eelmise hooaja lõpus oma ametist maailmavaatelistel põhjustel lahkuma sunniti.

„Alles on ka Jaak Prints, kes oli esimesel hooajal ministri nõunik, ja Gert Raudsep, kes oli siis Ühenderakonna peasekretär,” lisab Leht. „Külliki Saldre kehastatud kantslerit uue hooaja tegelaste seas ei ole, eks ta jätkab oma tööd ministeeriumis.” Uutest näitlejatest teevad aga kaasa Tanel Ingi, Raivo Trass, Leino Rei, Nikolai Bentsler, Hilje Murel, Karin Tammaru, Indrek Taalmaa, Karol Kuntsel, Margus Jaanovits ja Hendrik Toompere jr. Peale selle teeb statistidena kaasa hulk „tänavalt” (tegelikult sotsiaalmeediast) leitud vabatahtlikke.


Loe edasi, millised väljakutsed ootavad endist ministrit uuel hooajal.

Avalehele
18 Kommentaari
Loe veel: