kaader filmist

Eelmine aasta valmis „Star Wars: Jõud tärkab”, kohe jõuab meieni „Star Trek tundmatusse”, aga sellega asi ei piirdu – ka järgmine aasta tuleb ulmeline. Ridley Scott lavastab uut „Tulnuka” seeria filmi „Alien: Covenant”, tema poeg on samuti maha saanud omaenda ulmefilmiga ja Scotti 1982. aasta kultuslikule ulmefilmile „Blade Runner” valmib järg. Scott pole teise osa juures küll enam lavastajatoolis, kuid „Vangistatud” ja „Sicario” režissöör Denis Villeneuve saab selle suure ülesandega kindlasti väga hästi hakkama.

Entertainment Weekly kajastab enne San Diego Comic-Coni järgmise aasta suurimaid filme. Nende hulgas oli ka Stephen Kingi „Tumeda torni” filmiadaptsioon ning nüüd on järjekord filmiajaloo vahest kõige olulisema ulmefilmi „Blade Runneri” ja selle järje käes.

Denis Villeneuve jagas ka pilte, mis kujutavad toksilist linnamaastikku kauges düstoopilises tulevikus. Režissöör kirjeldas oma nägemust „Blade Runneri” kujutatud tulevikust kui toksilise kliimaga maailma, kus isegi lumi on ohtlik. Ühel pidil ongi kujutatud hiiglaslikku masinat lund hävitamas. Teisel pildil on kujutatud juba 1982. aasta filmis tutvustatud tulevikuversiooni USA linnast Los Angeles.