Suveaariate sarjas toimuval üritusel esitavad sopranid Katrin Targo, Kai Kallastu ja Kersti Ala-Murr klassikalisi ooperiaariaid Georg Friedrich Händeli, Wolf­gang Amadeus Mozarti, Richard Wagneri, Giuseppe Verdi ja Vincenzo Bellini sulest.

Katrin Targo on lõpetanud Eesti muusika- ja teatriakadeemia ning õpib Viini muusika- ja etenduskunstide ülikoolis. Järgmisel hooajal laulab ta Viinis Belinda rolli Purcelli ooperist „Dido ja Aeneas” ning Rahvusooperis Estonia Kleopatra rolli Händeli ooperist „Julius Caesar”. Samuti osaleb ta Estonia sügisestel galakontsertidel.

Kersti Ala-Murr on viimased 14 aastat elanud ja töötanud Norras ja omandanud Stavangeri ülikoolis magistrikraadi. Lisaks soolokontsertidele Euroopas, Ameerika Ühendriikides ja Kanadas on lauljatar osalenud Rahvus­ooper Estonia, EMTA ooperistuudio ja Karlsruhe ooperikõrgkooli etendustes.

Homme toimub samal ajal ja samas kohas installatsiooni-kontserdi „Palvestseene kvaliteetooperitest” esietendus. Kõlab Bellini, Verdi ja Gaetano Donizetti muusika. Peaosas esineb sopran Kai Kallastu, jumalakujude autoriks on Jasper Zoova. Etendust näeb ka 2. ja 4. augustil.