„See on nii suur asi, esineda sadade miljonite vaatajate ees. Võimalus teha seda Eesti eest on pöörane, ma olen nii tänulik,” ütles Crone. Foto: Kristjan Järv

Vahetult pärast võitu antud intervjuus tõdes Victor Crone, et võit tuli tema jaoks ootamatult. Pärast žürii hääletust arvas ta, et nad on mängust väljas. „Ma olin hingetu, arvasin, et see on kõik. Ja siis olime me taas võistluses sees ja ma kaotasin enesevalitsuse. Olen siiani täielikus šokis. See oli närvesööv, kõige pöörasem kogemus kogu minu elus. Tõusta tabeli lõpust taas tippu. Ma kavatsen samamoodi Tel Avivi minna,” sõnas Crone.

Crone tõdes, et laulu ja šõu muutmisest pole nad tiimiga veel rääkinud, kuid tõenäoliselt midagi ikka muudetakse. „Võib-olla muudame. See kõik juhtus alles, nii et me ei ole sellest rääkinud. Eurovision on teistsugune üritus, aga igal juhul annan ma endast parima!”

Rootsist pärit Crone on väga populaarne ka Eesti naiste seas. Nii ütles ta Kroonikale, et on mõned kohtingukutsed ka vastu võtnud.

Eurovisionil esinemine on tema jaoks olnud üks eluunistusi. „See on nii suur asi, esineda sadade miljonite vaatajate ees. Võimalus teha seda Eesti eest on pöörane, ma olen nii tänulik. Aitäh kõigile, kes minu poolt hääletasid!”