Ergomeetrivõistlus näitas, et Allar Raja (pildil) on rekordvormis ning Tõnu Endrekson ja Andrei Jämsä sellele üsna lähedal. Kaspar Taimsoo peab aga veel teravust otsima. Foto: Madis Veltman

Võistlusel kuus viimast aastat võimutsenud Tõnu Endrekson pidi seekord tunnistama 21-aastase tugeva kehaehitusega soomlase Joel Naukkarise paremust. Kahe kiirema ajad olid 1000 meetri distantsil 2.42,9 ja 2.44,1. „Ei saa öelda, et olen vana, aga teravust praegu nii palju ei ole, treeningulaager on seljataga,” rääkis isiklikule margile 1,9 sekundiga alla jäänud 36-aastane Endrekson. „Tagasisidet sain võistluselt niipalju, et vorm on täiesti normaalne.”

Heas seisus on ka 2.45,7-ga kolmandaks tulnud ja isiklikule rekordile 0,1 sekundiga kaotanud Allar Raja, kelle sõnul võttis veelaagrist tulles ergomeetriga kohanemine aega. „Alguses oli päris naljakas, harjumine võttis kaks-kolm päeva.” Andrei Jämsä oli 2.49,3-ga kuues ja Kaspar Taimsoo 2.51,2-ga kaheksas. „On tunda, et palju pole ergomeetrit sikutanud,” sõnas Taimsoo.

« Avalehele 0 Kommentaari
Loe veel: