Kui mängid mõnes seriaalis, lähevad sinna alla kõik su vabad päevad. Aga millal sa siis kodus oled ja ennast taastad, toob Jan Uuspõld esile televisioonist võrsuva tuntuse kehvema poole. Foto: Karin Kaljuläte

Jan Uuspõld mängib värskes Eesti filmis luurajat. Pärast kuue aasta pikkust vaheaega teeb Jan jälle „Ürgmeest” – alles oli esietendus. Ta oli ühes telesaates venelane Koškin, teises sarmikas taksojuht Kuldnokk ja Nõmme roheliste väravate tänava nimelisel üritusel kutsus Jan rahva lahkesti oma koduõuele – Uuspõllu romantilisse kohvikusse. Janil, tundub, on kõik hästi.

Enne kui armastatud näitlejaga Laagris tema lemmikkohvikus juttu alustame, toob ta lauale pudeli huvitavat limonaadi. „Cherry Cola! See on vist inglaste toode, aga mulle väga maitseb... Eks siin ole muidugi kõvasti suhkrut sees,” kiidab Jan limonaadi ja jääb pikemalt pudeli etiketti takseerima. „Näed, karboniseeritud vesi, fermendid ja värgid, ingverijuure ekstrakt, glükoosisiirup ning pirnimahla kontsentraat. Kofeiini on siin kõvasti sees. Kui seda juua ja ennast mitte liigutada, siis lähed kohe paksuks,” ütleb Jan ja pursatab poisikeselikult naerma.

Avalehele
34 Kommentaari
Loe veel: