Delfi

Kuum

Lavakunst Narvas. Sihtasutuse Vaba Lava 216 istekohaga teatrisaal peaks Ida-Eestisse etenduskunsti tooma. Loodame, et Euroopa kultuuripealinna tiitel on nüüd sammu võrra lähemal.

Kingitud elud. Aadu Luukase 32 000-eurose missioonipreemia pälvis vähiravifond Kingitud Elu. Oleme oma kolleegi Toivo Tänavsuu missiooni üle uhked!

Meie oma jõulufilm. Millal käisite perega kinos ehedat jõulufilmi vaatamas? Nüüd on selleks enam kui põhjust, sest Eesti filmitegijad pakuvad kaunitest looduskaadritest tulvil filmi „Eia jõulud Tondikakul”.

Külm

Kanal 2-s on tuuletõmbus. Armastatud mälumängu jätk on küsimärgi all, meelelahutusele näidatakse punast tuld ja „Reporteri” vaadatavus langeb mühinal. Millise suuna telekanal võtab, kuuleme loodetavasti õige pea.

Tallinna peatänava projekti venimine. Pealinna ametnikud ja arhitektid ei suuda selgeks vaielda ainult jalakäijatele mõeldud õigeid ja otstarbekaid peatänava muudatusi. Oleks suur rõõm, kui jalakäijad saaksid linnasüdames ruumi juurde.

Tartu ülikooli raamatukogu juhi ahistamisskandaal ei vaibu. Juhtum muudkui kerib ja kerib ning kumbki pool ei näita allaandmise märke. Ahistas siis või ei ahistanud?