Robbie Williamsi kontserdi lava Foto: Pressimaterjal, Live Nation Baltics

Alustanud muusikakarjääri 16-aastase noorukina, on Robbie Williams meelelahutusäris säranud alates varastest 1990. aastatest, mil ta liitus Briti poistebändiga Take That. Megastaari menu maitsta saanud Williamsi „paha poisi” imidž ja kammitsematu ego kindlustasid talle peale fännide andumuse aga ka lahkhelid bändis, valgustades teed ülieduka soolokarjääri poole.

Peale kõrvasõbraliku muusika on just krutskilik ja vastupandamatult sümpaatne karakter see, millega Williams on endale alates 1997. aastast plaatinaalbumitega muusikamaailma tippu teed sillutanud, rääkimata brittide südamete vallutamisest. Tema „Angels” ülistati mõned aastad tagasi Suurbritannias lausa veerandsajandi parimaks lauluks. Williamsi edu on lausa Guinnessi rekordi vääriline, 2006. aastal müüdi tema „Close Encounters” tuuri kontsertidele ühe päevaga 1,6 miljonit piletit. Ka muusikaauhindu on tal varnast võtta nagu supermarketi kogumistalonge (võrdlus kuulub kõnealusele endale). „Sooviksin tänada MTV-d mu kolme maja, viie auto ja supermodellist naise eest. Live the dream!” kuulutas Robbie Williams MTV Euroopa muusikaauhindade tänukõnes aastal 2000.

Homsest laupäevalehest saad muu hulgas teada, mida Tallinna kontserdil on oodata ja mida peaksid tegema jahiomanikud ja naabermajade elanikud, kel kontserdipiletit pole.