Kaks aastat tagasi aprillis lahvatas skandaal, et Eesti rikkaim inimene, transiidiärimees Oleg Ossinovski (52) ja tema abikaasa Irina Osinovskaja (52) lahutavad oma 30 aastat kestnud abielu. Avameelses usutluses LP-le ütles Irina sama aasta mais, et sai mehe kõrvalsuhtest toona 26-aastase lätlanna Anastasijaga teada juhuslikult ja otsustas lõpetada fassaadiks muutunud abielu, milles ei ole enam usaldust. Alul käis paar abielu lahutamiseks ja vara jagamiseks pikalt kohut, siis hakati otsima kohtuvälist kokkulepet. Irina Osinovskaja sõnul on ta endiselt ametlikult Olegiga abielus, sest vara jagamises ei ole tänaseni üksmeelt leitud.

Oleg Ossinovski uus väljavalitu Anastasija Udalova (29) mehe endise abielu kohta sõna ei võta. Ütleb vaid, et tal ei ole Irina vastu kõige vähematki – nad pole kunagi kohtunud – ja et elu on lihtsalt nii läinud. Anastasija on figureerinud koos Olegiga piltidel ja seltskonnaüritustel ning seisis tema kõrval ka ta kahe aasta tagusel 50. sünnipäeval Kõue mõisas. See on ka kõik, mida temast teame.

LP kutsus Anastasija Udalova intervjuule Gruusia pealinnas Tbilisis, kus tema juhtida on miljardiprojekt Tbilisi Hills. See on jõukatele grusiinlastele mõeldud linnaosa, kust avanevad miljonivaated kogu linnale. 

Avalehele
102 Kommentaari
Loe veel: