Viimastel nädalatel ja päevadel on esile kerkinud teemad, mille kohta oleks huvitav kuulata endise ministri, transiidiäri juhi ja majanduseksperdi Raivo Vare (59) mõtteid. Olgu jutuks kas plaanitav Saaremaa sild, poliitilised sisepinged või brittide uuring venekeelsete elanike meelsuse kohta.

„Venelased keelavadki satiirilist filmi „Stalini surm” oma kinolevis näidata!” teatab rahvusvaheline uudistekanal, kui ühe Tallinna hotelli vestibüülibaaris Varega kohtumist ootan. Tegelikult tean „Stalini surma” puudutavat uudist juba varasemast, sest mu Facebooki sõber Vare on selle kohta juba päev varem viiteid ja linke saatnud.

Kui Vare poleks nii aktiivne Facebooki kasutaja, jääks mul lugemata nii mõnigi Eesti või Venemaa majandust ja poliitikat lahkav tekst ning nafta- ja gaasitööstuse analüüs, nägemata silmi avavad sissevaated Ukraina kriisi ja ülevaated Hiina majandusest ning märkamata olulised seosed või konfliktid, areng või taandareng.


Erinevalt paljudest eakaaslastest, kes pigem põlgavad igasugust sotsiaalmeediat, oled sina Facebookis aktiivne: saadad linke, juhid tähelepanu, vahel lisad paar tabavat sõna saatekski.

Tegelikult jõudsin Facebooki suhteliselt hilja, alles 2014. aastal. Ja avastasin kaks voorust.

Avalehele
255 Kommentaari
Loe veel: